Investice do BTCBitcoin - tipy na nákup

COINBASE.COM - návod na online nákup bitcoin, ethereum a litecoin

COINBASE.COM - návod na online nákup bitcoin, ethereum a litecoin

Nákup kryptoměn na coinbase.com

 

Coinbase.com je prověřená online platforma pro obchodování a uchovávání kryptoměn. Nabízí nákup a prodej digitálních měn bitcoin, ethereum a litecoin a to buď prostřednictvím platebních karet podporujících 3D secure nebo SEPA bankovním převodem.

Založení účtu na coinbase.com

Pro založení účtu na Coinbase klikněte na odkaz Sign Up v pravém horním rohu. Dále vložte jméno, příjmení, email a heslo a formulář odešlete. Následně mustí potvrdit pravost emailového účtu a to kliknutím na odkaz ve zprávě, která vám byla právě zaslána. Dále zvolíte Indiduální účet a zadáte a ověříte telefon opsáním kódu zaslaného SMSkou. Tím máte účet založen. Následuje nastavení platební metody a ověření totožnosti uživatele.

K účtu je nyní třeba přiřadit platební kartu nebo bankovní účet. Výhoda platební karty je možnost okamžité platby, ale platební limit je zpočátku omezen na 325 EUR týdně.

Pro ověření totožnosti je nejprve třeba zvolit typ dokladu – např. pas a dále vyfotit jeho hlavní stránku a v dalším kroku si udělat selfie. Ověření nějaký čas trvá, v závislosti na momentálním zájmu nových úživatlů.


Nákup kryptoměn

Coinbase.com umožňuje obchodovat bitcoin, ethereum a litecoin.

V hormín menu zvolite Buy/Sell a v záložce Buy vyberete kryptoměnu, kterou chcete nakupovat. Aktuální kurzy jsou zde přehledně zobrazeny.

Z listbozu si zvolíte platební metodu a dole určíte částku – buď počet EUR, které chcete utratit nebo počet BTC, které zchcete zakoupit. Vpravo hned vidíte poplatky a celkovou cenu.

Po kliknutí na velké modré tlačítko Buy dole musíte platbu potvrdit v dalším kroku kliknutím na tlačítko Confirm Buy a následně ještě potvrdit platbu kartou 3D secure (v závislosti na vaší bance).

Po provedení transakce je částka okamžitě připsána do interní Coinbase peněženky, která je přístupná z hlavního menu pod položkou Accounts. Dle uvážení můžete krytpoměny ponechat v této peněžence. Nicméně bezpečnější je použít hardware peněženku Trezor nebo Ledger ...

Pro převod kryptoměny z Coinbase peněženky je třeba kliknout na tlačítko Send u patřičné měny a dále vyplnit částku a adresu peněžnky příjemce.

Pozor při převodu LTC – je nutno uvádět starý formát adresy začínající číslem 3. Pro konverzi adresy do starého formátu můžete použít P2SH Converter: https://litecoin-project.github.io/p2sh-convert/

Dále pozor na poplatek za převod, který je nutné si odečíst, aby se váš účet na Coinbase nedostal do záporných hodnot (převod se v tom případě neprovede a skončí chybou).Transekci je následně nutné ještě potrvdit kódem zaslaným SMSkou.


Osobní zkušenosti s nákupem kryptoměn na Coinbase:

  • Spolehlivá a prověřená platforma na obchodování kryptoměn.
  • Nízké poplatky za transakce.
  • Okamžité obchodování pomocí platebních karet (pozor na počáteční omezení 325 UER/týden!)
  • Doporučuji!

Novinky:

Kurz bitcoinu začal klesat

9.12.2017 Po včerejším rekordním růstu začal kurz bitcoinu prudce klesat.

Bitcoin jde přes 10000 EUR

6.12.2017 Bitcoin rekordně roste. Právě překonal hranici 10.000 EUR. Kdo stihl nakoupit BTC před měsícem určitě nelituje.

BTC na houpačce

Nestabilita kurzu bitcoinu předčila všechna očekávání! Kurz se zkoupl o 50 tis. Kč během 2 hodin tam a zpět.

Aktuální kurzy:

BTC 14465.6 EUR
ETH 531.2 EUR
LTC 273.29 EUR
DASH 679.01 EUR
GNT 0.2892 EUR
LSK 7.41 EUR
NAV 1.82 EUR
OK 0.3927 EUR
PIVX 4.11 EUR
STRAT 8.49 EUR
ARK 3.64 EUR
XRP 0.3359 EUR
nákup bitcoinu za CZK

AVA Trade

TREZOR wallet

LEDGER wallet

kupte Bitcoin na CEX.IOHodnocení článku:


© 2017 bitcoin-now.cz
facebook